Financieel overzicht

Begroting en uitgaven ROB 2020

Begroting en uitgaven ROB 2020
BegrotingUitgaven
Ambtelijk personeel585.000335.034
Loonkosten515.000807.544
Opleidingen4.0003.532
Personele exploitatie7.0007.109
Vergoedingen raadsleden132.000122.474
Materiële uitgaven370.262351.824
Totaal1.613.2621.627.517
Meer uitgegeven in 2020-14.255

De totale uitgaven liggen hoger dan de werkelijke begroting. Er is in 2020 € 14.255 meer uitgegeven.

  • Van januari 2020 t/m april 2020 zijn de salarissen en sociale lasten betaald uit het budget ambtelijk personeel. Hierdoor ontstaat er een onderbesteding van € 249.966.
  • Vanaf mei 2020 worden de salarissen en de sociale lasten uit loonkosten betaald (i.p.v. ambtelijk personeel), waardoor er een overschrijding is van € 292.544. Er is geen verschuiving van de gelden geweest (van ambtelijk personeel naar loonkosten)
Brontabel als csv (295 bytes)